The Best bookmaker bet365 Bonus

Rewitalizacja

Rewitalizacja to proces, którego celem jest przywrócenie pierwotnego blasku, świetności. W szybko zmieniającym się świecie treść Ewangelii pozostaje niezmienna, jednak nasze narzędzia przekazu, wyrażania wiary ulegają zmianom.

Upływający czas często dezaktualizuje to, czym dysponujemy, aby nasze kościoły mogły się rozwijać. Konferencja ta skierowana jest do pastorów, rad kościelnych i liderów, a jej celem jest pomoc lokalnym wspólnotom w powrocie na ścieżkę rozwoju.

Słowo zachęty do uczestnictwa Biskupa Marka Kamińskiego:

“Marzeń o rozwoju Bożego Królestwa nikt z naszych serc nie wyrwie. Są one tam od momentu naszego powołania, są częścią naszej tożsamości. Żyjemy po to i trudzimy się, żeby zobaczyć kościół w rozkwicie. Stąd bezkompromisowe życie i służba. A jednak nie zawsze jest tak, jak miało być. Czasem mamy poczucie, że mijamy się z marzeniami, a pełna poświęcenia służba nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Pomyliliśmy się? Bóg odwrócił się? Zawiodły Boże obietnice? Niekoniecznie, czasem wystarczy zmienić narzędzia.

Jeśli miewasz takie dylematy, nie jesteś sam. Dla takich właśnie osób organizujemy nasze konferencje. Może potrzebujesz znaleźć nowe narzędzia, zdobyć nowe umiejętności? Albo potrzebujesz dokonać korekty swojej służby, aby na nowo Twój zbór był jak kwitnący i owocujący ogród? Koniecznie bądź z nami. ZAPRASZAM! Jestem pewien, że będzie to przełomowy moment dla Ciebie i Twojego zboru.

Zatem… do zobaczenia!”

 

Biskup Kościoła Zielonoświątkowego w RP Marek Kamiński

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.